Scottish Swimming-National Age Groups - Organization License 
      Scottish National Age Groups - 10/04/2024 to 14/04/2024       
 
 Event 527  Male & Open 11-13 4x100 LC Metre Medley Relay
====================================================================
    Team                                   Seed     Finals        
====================================================================
  1 Heart of Mid  'A'                   5:12.85    5:05.00  
     1) Thomas Wakulicz 13            2) Lewis Bowerman 13            
     3) Lucas Serrels 13              4) Guy Johnston 12              
        34.52   1:12.73   1:54.20   2:42.62
      3:18.09   3:59.60   4:30.05   5:05.00
  2 CoGlasgow  'A'                      5:10.15    5:06.68  
     1) Charlie McColgan 13           2) Jensen Basketter 13          
     3) Callan Chesser 13             4) Samuel Rough 13              
        39.07   1:20.96   2:02.31   2:47.98
      3:21.78   4:03.44   4:33.57   5:06.68
  3 F.I.R.S.T.  'A'                     5:19.21    5:08.03  
     1) Oran McLeod 13                2) Luke Todd 13                 
     3) Ruaraidh Stevenson 13         4) Zachary Dormer 13            
        37.92   1:16.20   1:54.19   2:40.41
      3:14.85   3:57.38   4:29.34   5:08.03
  4 Sth Ayrshire  'A'                   5:15.70    5:11.89  
     1) Felix Broome 12               2) Max Clark 13                 
     3) Hamish Black 13               4) Lewis Relly 13               
        38.57   1:19.37   2:00.11   2:44.93
      3:21.60   4:05.43   4:37.11   5:11.89
  5 Dumfries  'A'                       5:22.50    5:16.40  
     1) Struan Henry 13               2) Nathan Zaoral 13             
     3) Yassin Hatab 13               4) Ben Gray 13                  
        37.19   1:16.17   1:58.75   2:46.03
      3:21.26   4:02.75   4:36.84   5:16.40
  6 Slanarkshire  'A'                   5:15.63    5:17.71  
     1) Finn MacDonald 13             2) Zakk Neeson 13               
     3) Sam Perrie 13                 4) Lewis Sinclair 13            
        39.06   1:21.41   2:01.86   2:49.71
      3:25.50   4:09.72   4:41.36   5:17.71
  7 Glenrothes  'A'                     5:18.43    5:18.11  
     1) Noah Haman 13                 2) Remi Burel 11                
     3) Brogan Smith 13               4) Lucien Burel 13              
        40.78   1:22.73   2:05.55   2:53.48
      3:25.23   4:05.59   4:39.61   5:18.11
  8 Garioch  'A'                        5:22.09    5:19.07  
     1) Oliver Peel 12                2) Toby Boyd 13                 
     3) Blair Tetlow 13               4) Adam Gibson 13               
        39.25   1:21.50   2:05.82   2:53.23
      3:30.01   4:13.74   4:44.69   5:19.07
  9 Aberdeen Dol  'A'                   5:27.10    5:20.88  
     1) Nathan Christoforos 11        2) Olivier Bialonski 13         
     3) Emilien Guises 13             4) Ryan Lees 13                 
        40.06   1:25.87   2:06.22   2:56.56
      3:29.91   4:09.57   5:20.88          
 10 UoAPS  'A'                          5:29.27    5:21.79  
     1) Aiden Downie 12               2) Lewis Morgan 13              
     3) Daniel Valcov 13              4) Glenn Geddes 12              
        37.68   1:20.65   2:05.93   2:57.03
      3:29.19   4:09.38   4:43.58   5:21.79
 11 Warrender Ba  'A'                   5:13.96    5:22.17  
     1) Andrew Fernando 12            2) Angus Donald 13              
     3) Harry Stutchfield 12          4) Jiyan Gullen 12              
        37.89   1:26.72   2:02.08   2:50.56
      3:25.76   4:08.37   4:42.04   5:22.17
 12 Carnegie  'A'                       5:22.42    5:23.48  
     1) Harry Swarbrick 13            2) Fraser Oliver 13             
     3) Conan Kilpatrick 13           4) Rory Cameron 13              
        38.50   1:19.10   2:02.42   2:50.00
      3:28.85   4:12.74   4:44.02   5:23.48
 13 Ren 96  'A'                         5:33.78    5:27.91  
     1) Nate Uppington 13             2) Jack Handley 12              
     3) Jack Kivlehan 13              4) Rhys Ferguson 12             
        38.50   1:19.81   2:04.41   2:55.22
      3:33.13             4:48.63   5:27.91
 14 Highland ST  'A'                    5:22.17    6:00.49  
     1) Aubrey Gunn 12                2) Dougal Strang 13             
     3) James Exeter 11               4) Nathan Ross 12               
        48.93   1:42.35   2:21.14   3:10.71
      3:52.27   4:42.49   5:18.21   6:00.49